Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        13. únor - 2012- 09:38
 Jméno :               Hanka
Děkujeme za nové číslo Kbeláku. Obzvlášť vydařená je mapa Kbel.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bedřiška K., 02/13/12 10:03 ]

Děkujeme za Kbelák, nenechte se otrávit. Perfektní fotografie. Bedřiška

odpověď


[ zaslal michala, 02/14/12 13:08 ]

Cislo kbelaku je hezky graficky zpracovano, nicmene napriklad v celostrankovem clanku o poplatcich ze psu neni sebemensi zminka o aktualni sazbe tohoto poplatku, takze clanek pusobi dojmem ze byl sepsan jen pro zaplneni mista, nikoli vsak pro poskytnuti rady zejmena pro nove obcany.

odpověď


[ zaslal Eva Krupičková, 02/14/12 14:41 ]

Pro paní (slečnu) Michalu:
Ano, je to tak, opravdu v tomto článku nejsou uvedeny aktuální sazby poplatků za psy a to z toho důvodu, že jsem chtěla hlavně připomenout blížící se splatnost poplatku držitelům psů, kteří už mají svého psa na ÚMČ Praha 19 přihlášeného a sazbu znají. Jinak sazby tohoto poplatku jsou již od 1.1.2004 stejné, a to dle obecně závazné vyhl. hl. m. Prahy č. 23/2003,
o místním poplatku ze psů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto sazby jsou uvedeny v elektronické podobě na stránkách Prahy 19, pod záložkou Úřad MČ – odbory – odbor ekonomický – info odboru. Jinak podrobně byly tyto sazby poplatku za psa popsány v článku Informace k poplatku za psa, ve Kbeláku č. 32, na straně 10, který vyšel 10.3.2011.
Pokud budete potřebovat jakékoliv informace, týkající se tohoto poplatku, kontaktujte mne, prosím, e-mailem, telefonicky nebo osobně.
Přeji hezký den.
Eva Krupičková
Správce poplatků
Ekonomický odbor
ÚMČ Praha 19
Tel. 284080828
e-mail: eva.krupickova@kbely.mepnet.cz

odpověď


[ zaslal michala, 02/14/12 22:36 ]

Pani Krupickova, jste typickym prikladem byrokrata, kdyby jste napsala ze za psa v dome zaplatime castku x a za psa v byte castku y vedel by kazdy hned co je jeho povinnost. Misto toho napiseze i sem bezobsazny prispevek odkazujici na jine zdroje. Takto vase reakce pusobi dojmem ze sama sazby neznate a musite hledat v zakonech a narizenich. Je snad informace o vysi poplatku ze psu tajna? Nevim kolik casu vam zabral clanek ve Kbelaku a kolik odpoved na muj dotaz, ale predpokladam ze vye pisete v pracovni dobe a behem dvou pokusu se vam podarilo poskytnout dve informace s nulovou informacni hodnotou tazi se vas, neuvazujete o kariere v poslanecke snemovne?

odpověď


[ zaslal Jana, 02/15/12 07:08 ]

Pardon, ale paní Krupičková je velice vstřícná a milá úřednice, která mnoha lidem a jejich pejskům pomohla, včetně vyhlašování zatoulaných zvířat místním rozhlasem apod. Do byrokrata má tedy daleko. Její článek se vám nemusí líbit ,ale neurážejte. Hezký den !

odpověď


[ zaslal Roman, 02/15/12 07:32 ]

- to si neumíte rozkliknout odkaz a chcete to vypisovat extra, visí to tam léta, nechápu

odpověď


[ zaslal Michaela Kazílková, 02/17/12 10:46 ]

Dobrý den,
také musím říct, že mě přijde práce a nasazení paní Krupičkové nadstandardní.
A článek mi přišel velmi vhodně napsaný, ne, že bych to mohla hodnotit.. sama jsem nikdy nic takového nenapsala.
Nějaká kritika tu myslím není vůbec na místě..
Urážet někoho na veřejných stránkách a neumět se ani podepsat celým jménem umí každý. Stát si ale za vlastním názorem a uvést na sebe i skutečný kontakt, na to má žaludek málokdo.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.