Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. únor - 2012- 12:36
 Jméno :               Petr
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude otevřena tzv. Nová Toužimská? Opticky se tváří jako hotová, dokonce zmizely některé bariéry a světla taky svítí. Doufám, že se nečeká až "papaláši" budou mít čas ji otevřít. Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal tomáš marný, 02/23/12 17:09 ]

Vše je jinak.Světla nám opět nesvítí a bariery jsou opět na svém místě.Tuto akci náš MÚ moc nezvládá.Pokud dobře počítám,tak od dokončení uplynulo už 17 měsíců.Asi opravdu není ten čas na otevření,jak píšete, v tom budete mít pravdu. Pravdu ale nemáte v tom ''děkuji'' ,já sám jim za to neděkuji.

odpověď


[ zaslal Petr, 02/24/12 08:44 ]

Pane Marný, slušnost mi velí poděkovat. Vy asi neděkujete, ale to je Váš problém, ostatně jste znám svými výroky i k jiným příspěvkům. Vědom si toho, že investorem akce není MÚ Praha 19, obrátil jsem se na ně s dotazem, protože předpokládám že vědí víc o dění ve spravované lokalitě, ovšem marně a to se Marný nejmenuju.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 02/24/12 17:03 ]

Bude otevřena, až se zase budou blížit nějaké volby a papaláši z ODS se budou potřebovat zviditelnit.

odpověď


[ zaslal tomáš marný, 02/24/12 17:43 ]

Ano,přesně tak,jak píše Lukáš,až bude důvod.Zdá se,že zatím není.Dále,akce MÚ a ODS to byla před volbama,ted to jejich akce raději neni,chápu.
Pro Petra.Slušný člověk jsem a umím poděkovat,ale poděkuji za něco,rozumíte, za něco. Řeknu to jinak,pro pochopení,Petře. Když si stěžujete na problém s touto propojkou, s jejím neotevřením a ještě sám narazíte na problém papalášů a jejich čas tuto otevřít a zdá se,že vám to vadí (a právem,i mě samotnému)a vy jim za to poděkujete,ptám se,proč,za co jste jim poděkoval. Za to,že není otevřená?Buďto se vám to nelíbí,tak neděkujte,není za co a není to neslušnost.Nebo poděkujte,ale v tom případě negujete váš předchozí nesouhlas. Já sám opravdu nemůžu nikomu poděkovat za to,že tato komunikace dosud není v provozu.Proto,Petře,neděkuji.Pochopil jste?


odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.