Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. březen - 2012- 07:03
 Jméno :               Petr Gabriel
Dobry den,prosim o info zda se snizila hustota dopravy v ulici hornopocernicka po otevreni obchvatu a radove v jakem rozsahu.dekuji za odpoved


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ivan, 03/06/12 07:33 ]

Tak spis si myslim, ze se zvysila a mozna trochu snizila na Mladoboleslavske.

odpověď


[ zaslal Bílek Vladimír, 03/07/12 11:18 ]

Po zprovoznění Vysočanské radiály pravidelně porovnáváme hustotu provozu na komunikaci Hornopočernická díky přenosu dat z radaru,který je umístěn v ulici Hornopočernická.Počet vozidel se snížil v průměru o 2000 - 3 000 za 24 hodin,záleží na dni v týdnu.Před otevřením VR byly v některých dnech zaznamenány průjezdy okolo 10 000 vozidel.Po otevření VR bylo zaznamenáno maximum 6 847 vozidel.Průměr před byl okolo 8 000 vozidel nyní 5-6 tis.Nutno brát také v úvahu současné ceny pohonných a tím omezení počtu jízd mnohých řidičů.Ale každopádně VR přispěla k částečnému zklidnění dopravy na komunikaci Hornopočernická.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.