Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. březen - 2012- 07:56
 Jméno :               Vladimír Bílek
Otevřením propojky Mladoboleslavská-Toužimská byla zprovozněna první etapa.Další etapy budou propojení Toužimská-Veselská v Letňanech a Mladoboleslavská-Budovatelská přes letiště Kbely a v Satalicích bude napojena na Vysočanskou radiálu.Po zprovoznění celého úseku bude teprve plně funkční obchvat (propojka).


KOMENTÁŘ


[ zaslal Kadlik, 03/12/12 11:32 ]

Bylo by možné zveřejnit mapu etepy mladoboleslavská.budovatelská, tj. kudy přesně přes letiště silnice má vést?

odpověď


[ zaslal Petr, 03/12/12 12:53 ]

Takže slovy klasika z jednoho českého seriálu bude účel splněn "výhledově".
To nemyslíte vážně.
Tahle propojka měla v první řadě za úkol odvézt dopravu od Letňan, tak aby nejela centrem Kbel (zejména s ohledem na blízkou školu) a najela rovnou na Mladoboleslavskou. Tato myšlenka je již hodně stará (min. 15 let).
To ce se provedlo na Toužimské je ignorace tohoto úkolu, zejména chaotické značení pro nákladní dopravu, která stejně i přes veškeré zákazy jezdí beztrestně jak uzná za vhodné. A když už jsme u té nákladní dopravy, spojku v této chvíli využívá především firma provádějí výkopy poblíž, silnice je od půlky ve směru k Mladoboleslavské plná bahna. Takže aspoň nějaký účel plní. Sláva.
P.S. nevymlouvejte se na ostatní etapy. Letňany nechtějí rušit park a spojka do Satalic je také v nedohlednu, zejména v dnešní době je utopické něco plánovatv oblastí investic, leda že by to zaplatily Kbely a Satalice.

odpověď


[ zaslal david, 03/12/12 14:31 ]

Kadlík: nad něčím takovým v dnešní době uvažovat, je utopie. Smiřme se se stavem k dnešku a s tím musíme vyžít dalších x let. Investice se škrtají, vše se odsouvá a MHMP stěží najde peníze na údržbu stávajícího stavu. A bude hůř. Ale jako idea je to krásný

odpověď


[ zaslal Vlasta, 03/13/12 21:19 ]

Tak třeba tady - bez záruky: http://www.praha14.cz/MC/Obrazky_MC/budovatel/budovatelska.gif?PHPSESSID=es07omj2t65qb4m6lfd2jccjd7

odpověď


[ zaslal Marcel, 03/17/12 08:53 ]

Na spojku je nákladní dopravě vjezd zakázaný značkami. Spojka do Satatic je plánovaná tunelem pod letištěm a na to jen tak peníze nebudou stávající úsek byl nejjednodušší a to že nic neřeší nikoho nezajímá.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 03/17/12 17:40 ]

Přes letiště Kbely? Sorry, ale Žďárský to asi fakt nemá v hlavě v pořádku, jestli si myslí, že vojáci budou zvědaví na silnici prostředkem letiště.

odpověď


[ zaslal Vlasta, 03/18/12 12:33 ]

Marcel: Je pravda, že stávající úsek je nejjednodušší, ale vypadá to, že "aspoň" řeší přístup k budoucí planované výstavbě bytových domů Skansky. Co je horší, zbytek v nedohlednu.

odpověď


[ zaslal pd158, 03/19/12 10:36 ]

Vlasta: Ano přístup k plánované výstavbě bytových domů Skansky je totiž vlastně také hlavní důvod proč se propojka stavěla.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.