Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. březen - 2012- 21:53
 Jméno :               Ivan
Dobrý den, nedávno jsem šel centr. parkem od nádraží dolů k tunelu. Těsně před tunelem z něho vyběhli 2 vecí hafani na volno (z toho 1 doga) a 1 malý. A páníčkové 50m za nimi (paní a pán si mne určitě budou pamatovat). Místo mne mohli být malé děti. Ne každý pes dovede být na děti přívětivý. Na upozornění mne paní "usadila" argumentem, že mne přece vůbec nenapadli. Úsměvný argument. Našeho psa jsem nikdy nedovolil v obci na volno pustit, jen mimo obec a ještě si ho přitáhnu, když z dálky vidím lidi. Já našeho psa znám, je absolutně nekonfliktní, ale ti protijdoucí to přece nevědí a mají právo na svoje bezpečí. A závěrem, vysvětlí mi někdo pojem "zvládnutý, poslušný pes" ? Ano možná má zvládnutého psa několik jedinců a jsou to téměř výhradně policejní nebo armádní profesionální psovodi. Pejskaři, nikdo vás nemíní diskriminovat (ani vaše miláčky) !
Svůj názor jsem řekl a všem dobrou noc.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mirek, 03/26/12 17:18 ]

Naprostý souhlas, ale vysvětlovat to majitelům pejsků nemá cenu................Proto budu rád, když se toho ujme zákon a zatím bude majitele psů alespoň upozorňovat.
Jinak jeden příklad: nedávno mě jeden pes štěkal na kočárek a jeho majitelka mi ještě vynadala, co chodím do míst kde venčí psa????

odpověď


[ zaslal Ach Jo, 03/28/12 15:29 ]

nalevo rakety, napravo rakety............

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.