Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. březen - 2012- 11:06
 Jméno :               Honza
Zdravím Vás,

připojuji se k dotazu ohledně semaforu na křižovatce Mladoboleslavská x Polaneckého.

Po Mladoboleslavské proudí směrem do centra nepoměrně více aut než se připojuje z ulice Polaneckého, je možné nastavit delší interval "zelené" pro hlavní silnici, aby nedocházelo k vytváření kolony, která je po uvedení semaforu do provozu, už skoro každé ráno pravidlem?

Pokud jde o tzv. inteligentní semafor, domnívám se že by prospělo nastavení permanentní zelené pro hlavní silnici, s tím že pokud kamera zaznamená stojící vozidlo na vedlejší ulici, nebo chodec bude chtít použít přechod, přepne na červenou.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19, 03/28/12 14:14 ]

Dobrý den,
upozornili jsme na tuto skutečnost příslušného pracovníka Odboru dopravy MHMP a požádali jsme ho o úpravu. Komunikace je ve správě magistrátu, silniční správní úřad městské části může pouze apelovat na zlepšení situace. Signalizace je ve zkušebním provozu, tudíž ji nelze vypnout, aby mohl být zkušební provoz vyhodnocen.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.