Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. březen - 2012- 15:25
 Jméno :               Deník Metro
Praha dostane peníze na silnice.
130 milionů korun dostane letos praha od státu na významné dopravní stavby. "Peníze jsou určeny na dokončení loni zprovozněného úseku Vysočanské radiály a na dostavbu křižovatky Liberecká," řekl náměstek primátora pro dopravu Josef Nosek. Na výstavbu Vysočanské radiály mezi Kbelskou a Novopackou s připojením na Mladou Boleslav je určeno zhruba 73,4 milionu korun. Po úseku radiály se jezdí od loňského listopadu, definitivně bude dokončena do června. Ve stejnou dobu by se už měli řidiči projet i po nově vybudovaném křížení Kbelské a Liberecké ulice, kde bude navazovat na dálnici D8. Tato mimoúrovňová křižovatka spolkne z rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury skoro 56,7 milionů korun. K dofinancování obou staveb bude zapotřebí dalších 346 milionů korun které ale město nemá. ČTK


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.