Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. březen - 2012- 08:06
 Jméno :               Karel
Moc jsem nepochopil tu novou propojku. Slibované značení, které by na ni nějak odklonilo dopravu neexistuje. Je prakticky nevyužívaná. Tak se nastaví semafor, který způsobuje kolony na Mladoboleslavské. Takže až to lidé pochopí, tak než by jeli po Mladoboleslavské, tka projedou Kbely, pojedou kolem ŚKOLY a objedou ty kolony po slavné nové propojce, kde kolony nejsou, protože tam nikdo nejezdí a semafor tento směr preferuje. Když absurdity, tak pořádné...


KOMENTÁŘ


[ zaslal tomáš marný, 03/30/12 11:02 ]

Značení tam je,nevím,jestli je to ono slibované,ale je tam a to značka zákaz vjezdu pro náklaďáky.Takže takové auto,které přijede např.ze směru Klíčova (např. od dálnice z Ml. boleslavi) a jede do bývalých Leteckých opraven ( a ta auta tam jezdí,tento příklad jsem si nevymyslel),tak musí projet celé Kbely.Místo,aby použilo propojku a přijelo z druhé strany a tím se Kbelům vyhnulo. A to už nemluvím o možnosti,že by se udělal vjezd do opraven z druhé strany ,tedy z té nové propojky.A podobná situace je,pokud takové auto jede až do Letňan.Projede celé Kbely a jede k zadní bráně Letova(tam jak byla vlečka),místo toho,aby projelo propojku,potom vlevo a tím se Kbelům zcela vyhnulo.

odpověď


[ zaslal Milan, 03/30/12 11:22 ]

Pane Marný, asi je na čase vyhlásit hitparádu vašich blábolů. Nemá to hlavu ani patu. Přečtěte si to po sobě.

odpověď


[ zaslal Pepík, 03/30/12 14:44 ]

Dyť má pravdu, na zamyšlenou je to pro toho, kdo to takhle výborně vymyslel. To musel být inteligent. Pak se totiž není čemu divit když uprostřed Kbel potkáte kamion.

odpověď


[ zaslal Karel IV, 03/30/12 14:49 ]

Je to na palici. Nejdřív před volbama otevřou silnici a ta je pak dva roky zavřená. Pak slibují, že nejprve provedou dokonalá opatření, která zamezí vjezdu tranzitní dopravy a kamionů do kbel. Nakonec jedin co udělají, že spustí semafory, které blokují provoz na mladoboleslavské, zpomalují autobusy a nutí kaminony jezdit přes centurm kbel a kolem školy.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.