Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. březen - 2012- 14:55
 Jméno :               Mirek
K vítání občánků - náš syn se narodil 22.4.2011, proč nebude pozván na vítání občánků a budou zváni pouze děti narozené, v druhé polovině roku 2011. Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Berta, 03/30/12 22:16 ]

Zkopírováno z návštěvní knihy:
Akce Vítání občánků probíhá 2x ročně, na jaře a na podzim. Jsou zvány děti narozené v předchozím pololetí roku.

odpověď


[ zaslal Mirek, 04/01/12 09:03 ]

Asi má MÚ Prahy 19 pořádnej bordel v tom, kdy koho pozvat. Kromě mého syna, vím ještě o dalších rodinách, které nikdo nepozval!!!!!!!!!!!!!

odpověď


[ zaslal Libuše Ložková - odbor občansko správní, 04/02/12 10:08 ]

Dobrý den, ještě jednou k akci Vítání občánků - odpověď pro pana Mirka. Tato akce se týká rodičů s dětmi, kteří mají trvalý pobyt ve Kbelích. Z poslední akce, která byla 4. 10. 2011 se neozval ani jeden z rodičů, že nebyli pozváni ( píšete i o dalších rodinách). I kdyby došlo k pochybení úřadu a dítě narozené v 1. pololetí roku 2011 není v evidenci a má trvalý pobyt v naší obci, může se po dohodě s úřadem zúčastnil následujícího vítání . Toto platí i v případě, že se z různých důvodů nemohou rodiče s dítětem akce zúčastnit.
( nemoc a pod.)
Jestliže se Vaše dítě narodilo 22. 4. 2011 a má zde prokazatelně trvalý pobyt, napište mi prosím na e-mail jméno dítěte a tím i Vaší žádost, že máte zájem se zúčastnit jarního vítání.
Libuše Ložková - OOS

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.