Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. duben - 2012- 22:30
 Jméno :               Aleš Trost
Dobrý den,

po otevření Vysočanské radiály se staly Kbely krásně průjezdné i v ranních hodinách. Bohužel nepochopitelné semafory na ještě nepochopitelnější odbočce do pole vrátily dopravu ve Kbelých opět do kolon. "Děkujeme...."


KOMENTÁŘ


[ zaslal občan Kbel, 04/03/12 15:02 ]

Naprosto souhlasím s příspěvkem. Ráno se tvoří kolony už od křižovatky MladoboleslavskáxŽacléřská, vzhledem k tomu, že "odbočku do pole" využívá málo aut, bylo by na místě upravit svícení semaforů v dotčeném místě. Myslím ale, že to tu už několikrát zaznělo a skutek utek, ticho po pěšině.

odpověď


[ zaslal mirdoslav, 04/03/12 19:26 ]

Souhlasím s tímto příspěvkem ve všech bodech.
Málokde v Praze se najdou tak stupidní semafory jako tady.
Nejspíš je pustil někdo koho štve ,že by se mohlo přes Kbely jet chvíli plynule.
A spojku, která vede odnikud nikam ani nezmiňuji. Na tu budu nadávat až rozčtvrtí Letňansko-Kbelský park na čtyři díly.
Nejspíš výplod stejného CHORÉHO mozku.
TAKÉ DĚKUJI !

odpověď


[ zaslal Pepík, 04/04/12 07:53 ]

Pro Mirdoslava:
- výplod chorého mozku je park doprojektovaný do již hotového projektu silnice vedoucí od Avie až na Mladoboleslavskou tak aby minula zástavbu v Letňanech a odvedla projíždějící auta ze Kbel, zejména kolem školy. Kdo bydlí ve Kbelích déle ať si vzpomene jak dlouho se diskutoval a projednával hrb na Toužimské u školy. Spíš mě zarážejí akce "těsně před otevřením" pod záštitou MÚ a ODS ke kterým, stejně jako k nové propojce, se nikdo ze zmíněných organizací nehlásí.
- jinak s nastavením světel souhlasím, že je to nějaká pomsta obyvatelům Kbel. Je paradoxní, že krátce po zprovoznění spojky světla chodila normálně a reagovaly na přijíždějící auta, ale rozhodně nebrzdily Mladoboleslavskou zbůhdarma.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19, 04/04/12 17:30 ]

Dobrý den,
jak už jsme vícekrát odpovídali: Jakmile nastaly problémy, ihned jsme se s podporou Odboru dopravy MHMP obrátili na firmu Eltodo, která signalizaci spravuje. Na signalizaci byla vadná videodetekce. Oprava má být dle slibu firmy Eltodo zajištěna co nejdříve, tedy v nejbližších dnech. Signalizaci údajně nelze vypnout, protože jde o zkušební provoz, bez kterého nelze ji zkolaudovat.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.