Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. duben - 2012- 13:16
 Jméno :               David
Dobrý den paní Šestáková,
k zápisům do školky bohužel dodat co je.
Proč nejsou transparentně vystaveny výsledky přijímacího řízení, ale jen seznam přijatých. Proč takové utajení, které nahrává nejrůznějším spekulacím o jeho průběhu? To nebyl sepsán zápis výběrové komise? Proč "zmizela" z webu mš přijímací kritéria?
Situaci s počtem žádostí měl úřad předpokládat, má k tomu veškeré údaje ve svých databázích o počtu a věku obyvatel s trvalým pobytem. Proč je připouštěna úřadem možnost otevření ještě jedné třídy, ale s dodatkem, že teď není možnost v tak krátké době zařídit všechna potřebná povolení?


KOMENTÁŘ


[ zaslal david, 04/04/12 16:31 ]

Na stránkách Mš je vyvěšený seznam dětí nepřijatých s uvedenými kritérii, datum narození (měsíc, rok) a údaj o doložení / nedoložení potvrzení zaměstnavatele
http://albrechticka.mskbely.cz/doc/seznam-neprijatych-deti.pdf

odpověď


[ zaslal David, 04/04/12 17:18 ]

Děkuji za informaci.
Všiml jsem si vystavení seznamu nepřijatých dětí i toho, že vystavený soubor byl vytvořen cca 5 minut po vystavení mého vzkazu. Tímto děkuji úřadu za opravdu rychlou reakci. Očekávám, že stejným způsobem bude zpracován a vystaven i soubor s přijatými dětmi.
Hezký zbytek dne.
David

odpověď


[ zaslal Markéta, 04/12/12 15:46 ]

Očekáváte marně (a my s Vámi). Nebyl a nebude. Škoda

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.