Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. duben - 2012- 09:12
 Jméno :               František
Měl bych dotaz k současně řešenému problému nepřijetí dětí do školky. Jde mi především o dlouhodobou koncepci, tj. zda nějaká existuje a jak se vyrovnává s plánovanou novou masivní výstavbou u ulice Hůlkova. Zde má být přírůstek obyvatel Kbel v řádu 1000 lidí. I pokdu by šlo jen o 30 dětí každý rok do školky, což je ale spíše nižší odhad, tak je pravděpodobné, že v roce 2017 již nebude možné umístit do školky žádné dítě, které nebude starší 4 let, protože prostě těch nepřijatých bude vždy více, než je kapacita novš otevřených tříd!!! Řeší toto někdo a to předem a to při povolování této nové rozsáhlé výstavby? Předpokládm že nikoliv, ale jen se ptám, abych měl jistotu.


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.