Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. duben - 2012- 16:48
 Jméno :               Eva
Dotaz na paní místostarostku Šestákovou.
V květnu má nastoupit za Dr.Knopkovou nový zubní lékař -cizinec (ukrajinec) s pětiletou praxí.Prosím o informaci kde a na které škole pan doktor vystudoval a kde prováděl praxi a jak bude fungovat,když má minimální znalost českého jazyka.Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Dr. Vasyl Dmytro, 04/13/12 22:48 ]

Dobry den, ja vaš novy zubař. Na Ukrajina ja studoval veterinarnyj lekar, pracujvav v kolchoze, lekuvanja tura i ludi. Ja něpatreboval česky, prosto pokazať, kde bolju, ja vyběrať kleštěmi.

odpověď


[ zaslal Eva, 04/15/12 17:44 ]

Děkuji za rychlou odpověď, pane doktore, můžu tedy přivést ssebou do ordinace i našeho psa?

odpověď


[ zaslal drink, 04/15/12 21:09 ]

Tohle diskuse, to je nějaký vtip ne ? :-)

odpověď


[ zaslal Dr. Vasyl Dmytro, 04/17/12 08:33 ]

В Україну я працював ковалем, я знаю його дуже добре щипцями. Розрив зуби дивитися вперед, я думаю, що я можу.

odpověď


[ zaslal Eva, 04/17/12 20:08 ]

Vážená paní místostarostko,svůj dotaz jsem myslela vážně a čekala jsem že mi fudovaně odpovíte.Místo Vaší odpovědi je z mého dotazu pouze komedie.Myslela jsem že jako občanka Kbel a pacientka paní dr.Knopkové mohu jednoduchým dotazem zjistit kdo nás bude po odchodu paní doktorky bude léčit a vůbec nejde o to jaké národnosti je budoucí lékař či lékařka.Věřím že se dočkám já i potenciální pacienti seriozní odpovědi.Děkuji.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 04/17/12 22:43 ]

A co jste čekala? Nebýt toho, že má nový doktor být z Ukrajiny, taky byste potřebovala nutně vědět, kterou lékařskou fakultu vystudoval a kde ordinoval? Já v tom cítím tak trochu předsudky. Mně jeden velice šikovný doktor původem z Ukrajiny ve VFN trhal osmičky, skoro bych řekl, že lépe, než Češka, která tahala ty zbývající dvě.

odpověď


[ zaslal Ivana Šestáková, 04/18/12 16:58 ]

pro paní Evu : Myslím, že z reakcí lze usoudit, jak asi Váš dotaz zapůsobil. Ale abych Vám mohla fundovaně odpovědět, kontaktovala jsem jednatele firmy zajišťující provoz ordinace s Vaším dotazem. Jakmile budu mít odpověď, budu vás zde informovat.

odpověď


[ zaslal Ivana Šestáková, 04/20/12 15:03 ]

Přináším odpověď ohledně nového zubního lékaře :
Novým doktorem bude MUDr. Roman ZGHUTA, který má 8 let praxi, z toho téměř 2 roky působí v ČR. Pan doktor již tento měsíc pracuje u paní doktorky Knopkové, aby se seznámil s pacienty a chodem ordinace a nerušeně ji převzal. Má všechny potřebné diplomy, zkoušky a pracovní povolení. České Ministerstvo zdravotnictví mu uznalo jeho diplom z VŠ a poté zde skládal 2 odborné zkoušky (jednu písemně a jednu ústně v češtině před odbornou 6-ti člennou komisí). Rovněž v ČR absolvoval povinnou 5-ti měsíční praxi. Než nastoupil k nám pracoval ve VIP dentálním středisku v Praze. Jeho odbornosti jsme si prověřili mimo jiné na praxi v našich ordinacích a panovala s ním maximální spokojenost a to i pokud jde o jeho přístup k pacientům a mimopracovní chování. Paní doktorka Knopková je s ním maximálně spokojená.
Ještě pro Vaši informaci v době od 27. 4. – 10. 5. 2012 bude ordinace zavřena a bude probíhat její rekonstrukce – nové podlahy, nová malba, bude instalována nová stomatologická souprava a nový rentgen atd. Plný provoz předpokládáme od 12. 5. 2012.
Jan Řezník, jednatel Katorga s.r.o.

odpověď


[ zaslal Eva, 04/21/12 18:10 ]

Děkuji paní Šestákové za vyčerpávající odpověď a panu doktorovi přeji mnoho spokojených pacientů.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.