Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        26. duben - 2012- 17:27
 Jméno :               Michal
Dobrý den,
prosím o řešení dodávky teplé vody v ulici Herlíkovická. Kvalita teplé vody je patrná z obrázků na fotografiích http://www.herlikovicka.cz/viewtopic.php?f=9&t=32&start=770 , od včerejška neteče teplá voda vůbec. Tento stav trvá s přestávkami již tři roky, v letošním roce je však kvalita vody taková, že se tomu, co teče z vodovodu, již ani voda říkat nedá.
Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Martina, 04/27/12 13:43 ]

Dobrý den,
napadá mě, jestli nemáte stejný problém, který se řešil v domech Pod Nouzovem, kovové potrubí - rozvody v domě. Pod Nozovem se to reklamovalo, potrubí bylo totálně zrezlé (v novostavbě!) a veškeré rozvody museli vyměnit za plastové. Od té doby máme klid.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.