Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. květen - 2012- 14:32
 Jméno :               Irena Šlajerová
Dobrý den,
děkuji za fajnové čarodějnice - program bezva, zábavy a občerstvení přehršel, problémy a konflikty žádné. Jako maminka dětí bydlící u parku nejvíc oceňuji bleskurychlý úklid Centrálního parku. K dokonalosti jen příště prosím o úklid také podél ulice Železnobrodské - zůstaly tam odpadky. Děkuji a těším se na další akce.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Šárka Egrtová, 05/07/12 17:38 ]

Také přeji dobrý den a děkujeme za pochvalu přípravy programu a dalšího, akce byla náročná, leč máme z toho - jak dopadla,- my účastnící se úředníci a zástupci radnice - také velkou radost. Úklid - dle možností - samozřejmě vždy co nejdříve zajistíme :) Přijďte se podívat - již tuto sobotu bude poprvé v parku i psí akcička a určitě velmi zajímavá, zdraví vás Šárka Egrtová,ÚMČ Praha 19 - tel. 775590158

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.