Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. květen - 2012- 09:40
 Jméno :               Miloslav Hrabaň Hrabaň
Dobrý den,
žiji zde s malou přestávkou skoro 56 let. Je pravda, že nikdy nevypadaly Kbely tak pěkně jako v poslední době. Dík za to všem co mají naší "obec" na starost.
Ale!!
Tento týden jsem zaregistroval změnu firmy, která udržuje zeleň. Jelikož pracuji doma, mám možnost sledovat dění in natura. Také nové pracovníky jsem pozoroval při jejich "Práci". To, že tráva je oškubaná, místy trčí neposekané trsy , bych ještě možná pochopil, ale že se válí na silnici kupky trávy, které nikdo neuklidil, které po včerejší bouřce jsou rozházené a navíc už tři dni smrdí lidem pod okny, to je vrchol. Nevím kdo a za jakých okolností dělal výběr této firmy, ale měl možná si mohli zjistit jak kvalitně pracují. Kdybych je měl oznámkovat, tak 4-.


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.