Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. květen - 2012- 10:07
 Jméno :               Irena Horká
Také jsm s všimla změnu firmy na sekání trávy.To co tato firma předvádí je drahé zadarmo.Když sekají systemem nejdřív jede sekačka za ní jde člověk se strunovkou aby dosekal co velká sekačka neveme a ta tráva už na ploše zůstane.Trávu nesbírají ale nechávají na trávníku a tam hnije.Posekají kus pak zase kus vynechají a jedou dál.Podél plotů nesekají tam zůstává trčet tráva.Přes víkend asi nepracují i když jsou Kbely zarostlé.Parta pracovníků vysdává v Katusické pod altánem a ještě si nechají na sobě vesty s nápisem Imramovský aby všíchni věděli ke komu patří.To ta minulá firma byly opravdu sekáči.Za nimi byly pozemky opravdu posekány a bylo uklizeno.Dětská hřiště jsou zarostlá,na zdravotním středisku je také trávy dost.Kontroluje někdo jejich práci?


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.