Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        7. květen - 2012- 09:55
 Jméno :               Lenka Dendani
obrý den všem,
musím se připojit k názorům na novou firmy která pečuje ozeleň a pořádek v naší obci.
Nevím jak mají dané podmínky smlouvy ,ale to co je teď venku moc dobře nevypadá.
Trávníky jsou okousané,nestejnoměrné,posekáno je polovičatě!
Vím že není možné najít systém na úklid za tak krátkou dobu,ale na druhou stranu, ta minulá firma měla určitě méně zaměstnanců,ale vše měli uklizené a v pořádku.
V pátek v 9:30 jsem volala na úřad a následně informovala zaměstnance nové firmy ,že na náměstíčku u domu 661 za Katusickou je zlomená velká větev.Když jsem šla ve 20:00 domů,byla rozřezaná ale leží tam do teď.
Další problém vidím v tom, že v Katusické u obchodů jsou přeplněné koše už od čtvrtka a stále tak je nadále i přes to že tu opravdu zaměstnanci firmy seděli v pátek u nich dobrou hodinu.
Myslím že minulá firma fungovala perfektně a spolehlivě,nevím co vedlo ke změně ale tohle zatím nevypadá jako dobrá volba.
přeji hezký den Dendani Lenka


KOMENTÁŘ


[ zaslal Filip, 05/07/12 10:17 ]

Bylo výběrové řízení, tahle firma nabídla nejnižší cenu, což je jistě v pořádku, že se šetří, otázkou druhou je, zda a jak jsou nadefinovány podmínky, tj.l co přesně za tu cenu musí obec dostávat za služby...

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.