Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. květen - 2012- 08:34
 Jméno :               Barbora Andělová
Dobrý den, rádi bychom pozvali všechny milovníky pejsků a dobrých skutků na akci "Psí den", která se koná zítra od 10hod v Centrálním parku. Je připraven bohatý program, soutěže pro pejskaře a lákavé ceny... Navštíví nás Trojský útulek, Městská policie, Helppes, OS Pes ve službách člověka a další. Uvidíte divadélko v podání psích herců, po celý den bude hrát skupina Holokrci. Opět bude výborné občerstvení spolu se stánky pro pejsky. Celá akce je charitativní pro opuštěné pejsky z útulků, kteří k nám přijedou a seznámí je s vámi kdo jiný, než pan Zdeněk Srstka. Předem bychom chtěli poděkovat všem, kdo do materiální sbírky přispěli. Nahromadila se nám spousta potřebných věcí. Děkujeme! Přispět můžete ještě po celou dobu trvání akce, slavnostní předání sbírky útulkům bude v 18hod. Přijďte tedy zítra do Centrálního parku ve Kbelích podpořit opuštěné pejsky a užít si prima odpoledne! :)

Barbora Andělová, referent OŽPD


KOMENTÁŘ


[ zaslal Black, 05/12/12 21:41 ]

Bylo to příjemné překvapení - a jistě nelehký úkol to vše zorganizovat. Díky a těšíme se na další Psí den :-)

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.