Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. květen - 2012- 09:53
 Jméno :               Anna Zborníková
Dobrý den,
je milé, že je ve Kbelích mnoho milovníků pejsků. V této souvislosti bych ovšem ráda požádala, zda by bylo možné doplnit stojany sáčky na psí exkrementy. Od počátku května s naší čubinkou dělám pravidelné okruhy, které jsou zaměřeny na získání alespoň nějakého sáčku. Okruh zahrnuje pět stojanů. Výsledek je ovšem vždy stejný. Stojany zejí prázdnotou.
Prosím o jejich pravidelné doplňování.
Předem děkuji.
Anna Z.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Martina, 05/11/12 10:23 ]

Ano, také se přikláním k prosbě. A prosím, nedochází k výpadkům poslední dobou nejak často. Sačky jsou vždy doplněny a pak tři nedelě nic. Dekujeme.

odpověď


[ zaslal aaa, 05/11/12 11:08 ]

Kdyby je duchodci nebrali na svaciny, tak by zbyly na ho.na :-) Minule jsem videla nejakou babcu jak se kradmo rozhlidla a sup s nima do igelitky.

odpověď


[ zaslal Martina, 05/11/12 11:55 ]

To musí být ale babča čiperná, že stíhá obejít celé Kbely...:-)) No holt, asi jejich revírem jsou Kbely:-))
Bez legrace - sáčky prostě nejsou a nedoplňují se.

odpověď


[ zaslal pd158, 05/11/12 15:59 ]

To by byl asi velký problém nosit si s sebou pytlíky vlastní a nespoléhat se jen na to co Vám dá obec.....kolik to stojí 0,1 kč?

odpověď


[ zaslal Anna Zborníková, 05/11/12 16:39 ]

Odpověď pro pd158
Vážený pane, vzhledem k tomu, že ve Kbelích, stejně jako po celé Praze, jsou stojany na sáčky instalovány, byly asi určeny k nějakému účelu. No a pokud jsou prázdné, jsou na nic. Vážený pane, pokud mi sáčky doručíte, koupila bych si je po 0,1 Kč tak asi za 500,- Kč. Domnívala jsem se hloupě, že oněch 1500,- Kč místních poplatků za psa zahrnuje i tuto službu.

odpověď


[ zaslal Bílek, 05/15/12 09:15 ]

Sáčky na psí exkrementy včera 14.5.2019 dorazily od výrobce a byly předány firmě zajišťující údržbu (firma IMRAMOVSKÝ) a bylo jim nařízeno sáčky okamžitě osadit do stojanů.

odpověď


[ zaslal Dana, 05/15/12 10:59 ]

Dobrý den,
děkujeme za sáčky na psí exkrementy a věříme, že firma IMRAMOVSKÝ zvládne doplnění sáčků do stojanů lépe, než údržbu zeleně v naší lokalitě. Tráva utěšeně roste (ul. Toužimská) a jak sleduji diskusní fórum ohledně stížností na údržbu zeleně, ještě asi dlouho utěšeně růst bude.
Děkuji a přeji hezký den.

odpověď


[ zaslal Martin, 05/16/12 11:07 ]

Prosím, kdeže jsou ty sáčky? Roh Zamašská/ Semilská - prázdno, Pod Nouzovem-prázdno.
Vypadá to, že naplnovaní stojanů skončilo u zastávky Sovenická a dál uz nic.:-(

odpověď


[ zaslal Anna, 05/17/12 18:20 ]

Jednoduchá odpověď. Sáčky jsou v ...... Doplňují se tak, že pokud občan narazí na stojan se sáčky, nevezme si jeden. Psů je mnoho a pravidelné doplňování nefunguje a tak si každý vezme víc než jeden a za dvě dodiny jsou stojany prázdné. Jdiným řešením je pravidelné doplňování.

odpověď


[ zaslal pd158, 05/18/12 16:52 ]

Vážená paní Zborníková, chtěl jsem Vám jen ušetřit ty stresy s obíháním půlky Kbel kvůli pytlíku na hovno. Jinak máte pravdu spletl jsem se obyčejný, papírový, nebo igelitový pytlík stojí podstatně více tak 0,12-0,4 kč podle velikosti, ty speciální psí jsou už v řádek celých kč. Také máte pravdu v tom, že stojan je tam na to aby tam pytlíky byly. Jediným řešením je, že Češi se začnou chovat jako civilizovaný národ a sáček si vezmou v případě, že žádný nemají a né že si jich narvou 50 do kapsy, půlku na domácí použítí a druhou pro sichr co kdyby příště sáčky nebyly. Poplatek za psa platím taky ale pytlík ze stojanu jsem si snad ještě nevzal, no moje chyba jdu si jich hned párset narvat......

odpověď


[ zaslal Anna Zborníková, 05/18/12 20:04 ]

Vážený pd 158, nevím, jak jste vydedukoval, že mám snad stres z toho, že ve stojanech nejsou sáčky. Jinak je skutečně patrné, že vy jste si skutečně žádný sáček nevzal a možná jej ani niky neviděl, ono se jich ani padesát na ten stojan nevejde. Ke stojanu nechoďte, sáčky byly jen 15. Zaspal jste. Jinak stojany slouží k určitému účelu a nevidím nic divného, když z něj sáčky použiji. To, že vy to neděláte mě celkem nezajímá. To, co tady obhajujete, je na stejné úrovni, jako kdybyste obhajoval, že nevadí, pokud budou permanentně přeplněné odpadkové koše, protože si případný odpad má každý donést do své popelnice.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.