Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. květen - 2012- 17:49
 Jméno :               Bílek Vladimír
Vzhledem k výměně firmy zajišťující údržbu MČ nebylo možné okamžitě reagovat.Výměna bude zajištěna v co možná nejkratší době.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bílek, 05/15/12 09:11 ]

Patří k příspěvku Andrey ohledně výměny písku.

odpověď


[ zaslal Karel All, 05/15/12 09:58 ]

Dobrý den, to je škoda, že příspěvek nepatří k výměně firmy na údržbu zeleně. Prosím o sdělení, kdo a jak firmu kontroluje a zda se konečně sjedná náprava. Jako první bod bych uvítal, kdyby se konečně začala aspoň sekat tráva pořádně a hlavně už všude, než Kbely zarostou jako v šípkové Růžence nebo než nás sežerou klíšťata. Děkuji a přeji hezký den!

odpověď


[ zaslal Dana, 05/15/12 11:12 ]

Dobrý den,
jak jsem nyní pochopila z příspěvků, firma zajištující výměnu písku na dětských hřištích, má na starosti i údržbu zeleně. Je to firma IMRAMOVSKY a jestliže bude vyměněna, bude snad ve Kbelích opět posekáno a uklizeno. Otázka je, za jak dlouhou dobu.
Hezký den.

odpověď


[ zaslal Ivana, 05/16/12 14:22 ]

Aha :-( Ono se Pod Nouzovem na tom hřišti musí také řešit kryt pískoviště, který je zaseklý a pískoviště se nedá zakrýt. Respektive-mělo by se to řešit na všech pískovištích ( plachta s úchyty např.) Nechápu, proč MČ údržbu neřeší, když firma absolutně nefunguje. Díky a hezký den

odpověď


[ zaslal Barbora Andělová, 05/17/12 09:25 ]

Dobrý den paní Ivano, samozřejmě se to řešilo na všech pískovištích - zmíněná plachta s úchyty ovšem pokaždé po pár dnech záhadně zmizela. S pozdravem

Barbora Andělová
referent OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.