Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. květen - 2012- 20:22
 Jméno :               Helena Kratochvílová
Dobrý den, přidávám se ke kritice pracovníků firmy sekající nám nyní trávu v obci. Dnes v cca 15.10 jsem přijela 375 z Vysočan do zastávky Kbely. Zde 3 ženy(!) kosily, až tráva, špína a kamínky létaly a vůbec konkrétně jedné s motorovou kosou nevadilo, že řádí uprostřed nastupujících a vystupujících lidí. Asi to tak spěchalo, že nemohla ani na ty dvě minuty přestat a neprášit na všechny kolem.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 05/31/12 14:31 ]

Dobrý den, s motorovou kosou nemohou a nepracují ženy. To nemění nic na tom, že je to špatně a nemělo se to stát. Za své zaměstnance se velice omlouvám, mluvila jsem s nimi a nebude se to doufám opakovat.

odpověď


[ zaslal dendani, 05/31/12 15:39 ]

Dobrý den, nemohu s vámi paní Imramovská souhlasit, že s motorovou kosou vaše zaměstnankyně nepracují.
Je to dva týdny co v Katusické ul.před obchody pracovali na pruhu trávníku pod altánem čtyři vaši zaměstnanci.Jako prní posekala pruh trávy mezi lavičkou a keřem paní s pojezdovou sekačkou,čtyři kroky za ní šel s tímtéž pán.Po chvilce přišla paní a pán oba měli ruční strunovou sekačku a ten samý pruh trávy dorovnali ještě jednou.Posekaná tráva včetnmě odpadků se druhý den nafoukala fukarem do keře zpátky.Možná u té zastávky šlo o motorovou kosu která je jistě větší ale nejspíš to bylo totéž.

odpověď


[ zaslal Ivan, 06/01/12 07:22 ]

Zeny z te firmy pracujici s motorovou kosou jsem videl v posledni dobe nekolikrat.

odpověď


[ zaslal Kryštof, 06/03/12 00:06 ]

Já je viděl s kosou a pivem za bukem, stačilo. Tahle firma se fakt nepovedla :-(

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 06/06/12 13:40 ]

Dobrý den, prověřím. Pokud by se v budoucnu něco podobného opakovalo, ať už s kosou nebo dokonce s alkoholem, pevně věřím, že ne, prosím o info. Děkuji
imramovska@imramovsky.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.