Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. červen - 2012- 12:21
 Jméno :               Petr Novak
Dobrý den,

prosím, pokud je to možné, aby bylo alespoň částečně dbáno na údržbu cyklo a Inline tras, když už do tohoto bylo investováno. Jak stezka u obchvatu v ul. Polaneckého (jsou zde velké nánosy na kříženích s auty, červená barva, musí se objíždět po silnici) tak i nová stezka v. ul Mladoboleslavská (buď se tedy ještě dodělává, pak nechápu že už se tam jezdí, tzn. chybí značky zákazu?, to způsobilo rýhy v novém asfaltu, někdo tam jezdil když to ještě nebylo stuhlé) kterou ,pokud je již hotová, také pokrývají nánosy listí a štěrku. Děkuji za případné čištení/vyčištění


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák,referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha19, 06/04/12 15:02 ]

Vážený pane Nováku,
znečištění cyklostezky podél komunikace Polaneckého jsme opět urgovali u stavebníka, cyklostezka Mladoboleslavská se stále ještě staví. Ani jedna ze staveb dosud není zkolaudována, po kolaudaci budou obě stezky ve správě TSK HMP, nebudou tedy ve správě MČ Praha 19. To jsou informace, které v současnosti máme k dispozici.

odpověď


[ zaslal Petr Novak, 06/04/12 15:30 ]

Děkuji za informace

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.