Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. červen - 2012- 22:59
 Jméno :               Ivan
Ve Kbelích není všechno jenom špatné, ale firma Imramovský, to se nepovedlo. Marně však očekávám nějakou reakci ÚMČ P19 na jistě oprávněnou kritiku, jakoukoliv.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Obcan Kbel, 06/02/12 23:38 ]

Samozřejmě, že ne. Pokud je výběrové řízení křišťálově čisté, nic nebrání tomu odstoupit od smlouvy a udělat nové. To dá rozum. A vybrat nějakou šikovnou firmu.

odpověď


[ zaslal Lucie, 06/03/12 13:24 ]

Souhlasím. Hlavně ne pana "odborníka", který opět sekal park celý týden svým minitraktůrkem a nezapomněl přidat víkendové sekání již od sedmi rána. Doufali jsme, že se ho městská část zbavila na konci loňské sezóny a on se znovu vynořil! Prosíme, jenom to neee...

odpověď


[ zaslal Občan Kbel, 06/05/12 18:10 ]

Asi by bylo dobré pohovořit nějak s majiteli firmy Imramovský - paní Imramovskou z Prahy 9, Maldoboleslavská ul. a panem Vasylem Kuchvarou z Ivanofrankovská oblast, Kaluš, Ukrajina.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 06/06/12 13:27 ]

Dobrý den, Centrální park je vyjmutý z údržby Městské části, předpokládám, že se jedná o záruční péči.
Neříkám, že všechna naše práce je bezchybná, ale začali jsme v květnu, kdy bylo potřeba vše najednou. První seč po celé Městské části, písky v pískovištích, nahnuté dopravní značky.... Ať začneme kdekoli, do některých částí prostě přijdou jako posledních a je jedno která to je, vždy bude někdo logicky nespokojen. První měsíc uplynul, seče přerostlé trávy jsou hotovy nejvíce "hořící" práce také a doufám, práce je pod kontrolou a doufám, že občané budou spokojeni. Svoji práci umíme dobře, ale vždy když začínáte práci takového rozsahu, chvilku trvá, než se zorientujete, a to i přes předchozí přípravu.
Pokud budete mít konkrétní připomínky, prosím směřujte je klidně na mě imramovska@imramovsky.cz, případně na mistrovou Kbel hoskovcova@imramovsky.cz.
Děkuji.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.