Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        7. červen - 2012- 08:37
 Jméno :               Pavel II
Dobrý den,
chci pochválit vybudování chodníku podél Mladoboleslavské, vypadá to moc pěkně. Při této příležitosti se chci zeptat, zda se neuvažuje o zvýšení rychlosti na Mladoboleslavské alespoň na 60 kmh, ploužit se po rovince 50 není nic moc. Teď už chodci budou mít chodník, tak snad by to ničemu nevadilo. Děkuji za odpověď či názor.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Filip, 06/07/12 10:17 ]

Take mi tam prisla 50ka malo, ale ono je tam spousta zastavek a prechodu, u leteckeho muzea dosti nebezpecny prechod kde chodi spousta deti, takze se domnivam, ze vyssi rychlost urcite nikdo rozumny prosazovat nebude. Navic ted je tam 50ka a spousta lidi jede 70 a vice. Pokud by tam byla napr. 70ka, tak tam lidi budou jezdit stovkou, protoze nepamatuji, ze by tam policie merila ci kontrolovala zakaz predjizdeni...

odpověď


[ zaslal Pepík, 06/07/12 12:15 ]

Před čtrnácti dny před Knaufem měřili a úspěšně.

odpověď


[ zaslal Kalimero, 06/08/12 20:34 ]

Mě ta 50ka přijde akorát. Zapnu tempomat a nic neřeším. Nehoní mě tchýně ani šéf.

odpověď


[ zaslal Pavel II, 06/12/12 09:27 ]

Taky nepatřím mezi extra spěchálisty, jen třeba večer je 50 fakt na úplné rovince zbytečná. Jsou i značky, kdy je přes noc povolena rychlost vyšší. Ale nijak se za to nebiji, jen dávám námět.

odpověď


[ zaslal ing, 07/07/12 09:28 ]

Věřím Vám, mně taky nejde pod nos 50km rychlost.ale máte přece dopravní zákon. Radši to neřikejte nahlas, protože. byste měl vědět. že rychlost v obcj je kolik ? Myslím že byste dostal asi 5bodů.

Obec začíná od cedule k ceduly.

Zdravím

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.