Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. červen - 2012- 07:15
 Jméno :               suila
Dobré ráno ,moc děkuji za příspěvek pana Vojty on jediný pochopil o co šlo na začátku. Pane MIRKU budete se divit ale děti mám, ale nikdy si nemalovali na chodníku v místě kde chodí spousta lidí protože vědí že to není správně.Ubožáček jste vy když ze všeho co tu je napsané jste dokázal vyprodukovat jen urážky.je mi vás líto....Můj příspěvek byl jen pozastavením nad tím, jak některé maminky nechápou že některé aktivity provozují na ne moc vhodném místě a že tím omezují druhé a že je to bezohledné k ostatním.Je zvláštní že tu bojují pánové ale věřím že oni by si na ten chodník před obchody určitě nesedli protože by jim vadilo že kolem nich stále někdo chodí a nemají na to klid..Ano děti jsou naše budoucnost a proto si myslím že nám pěkně to co je naučíme jednou vrátí zpět.Hezký den všem


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.