Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. červen - 2012- 12:01
 Jméno :               libuše
Prosím MěÚ o odpověď na otázky. Jak budou jezdit do školy v Satalicích děti ze Kbel a naopak, děti ze Satalic, které chodí do školy do Kbel? 202 v raním intervalu 20 min? Které se vypravují samy, rodiče jsou v práci? Jak budou jezdit lidé ze Kbel do práce do Satalic? Za 20 min. se tam dá dojít pěšky. Ropid dbá o naše zdraví. Prosím MěÚ, aby za občany Kbel v tomto směru intervaly a spojení projednal s Ropidem. Linka 186 měla naprosto vyhovující intervaly, včetně vytíženosti.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ivan, 06/18/12 08:01 ]

MěU neprovozu zadne linky, ani skolni, ani jine, toto je dotaz na DP ci na Ropid. Jaky ma vliv MeU na Ropid lze preci jasne videt z toho, jak se mu dari prosazovat nejruznejsi zlepseni v doprave, tj. nove zastavky, nove linky, nove smerovani linek apod.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.