Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. červen - 2012- 20:12
 Jméno :               Mirek
Dobrý den, píšu znovu k problému zrušení provozu linky 186 do Kbel. Pracuji V DP a občas i jako řidič jezdím 186. Určitě by mě nenapadlo, rušit uvedenou linku. Úřade bojuj za své občany u ROPIDU. My z DP jí chceme jezdit takovou jaká je............


KOMENTÁŘ


[ zaslal Karel, 06/18/12 07:59 ]

Smyslem tech opatreni je USETRIT, nikoliv cokoliv zlepsit. DP bohuzel nema na to aby kazdy mohl jezdit autobusem primo od sveho domu do vsech smeru, kam potrebuje. Penize byly, nakoupily se ruzne predrazene zbytecnosti a ted proste uz nejsou a nikdo je zpatky vracet nehodla, takze s tim tezko nekdo neco udela.

odpověď


[ zaslal Lukáš F., 06/18/12 15:14 ]

A vážně se něco ušetří? I když ROPID papírově ušetří odježděné vozokilometry s cestujícími (za které DPP platí), ve skutečnosti to bude pro DPP dražší kvůli manipulačním jízdám a prostojům vozidel, a Praha to bude muset dosypat tak jako tak.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.