Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. červen - 2012- 14:16
 Jméno :               Andrea Boňová
Dobrý den, vím, že už se to tu probíralo, ale stejně chtěla jsem se zeptat, zda se ještě LETOS bude sekat tráva např. v parcích mezi bytovkami (sídliště II.)? Loni jí dva páni stíhali sekat co 3 týdny a parky vypadali krásně. A letos byla stříháno jednou na začátku května a to asi 7 osobami?!! Jak je možné, že taková banda nezvládne to co dva lidi? Ty půlmetrové výrůstky už tak krásně nevypadají. Ale na tyto parky se zapomíná už léta i v jiných ohledech (zrezlá klepadla, upadané a zrezlé sušáky na prádlo, zaplevelené pískoviště, rozpadlé lavičky… adt.). Vemte sem na procházku dítě, a hned v porostu trávy chytne klíště, odře se o zrezlé klepadlo a na lavičce si zadře třísku jak Brno. Opravdu mne mrzí že se dnes nedostanu na zastupitelstvo.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 06/21/12 15:16 ]

Dobrý den, sídliště II je v plánu prací seče trávy na příští týden se započetím nejpozději v úterý.
Markéta Imramovská imramovska@imramovsky.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.