Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        29. červen - 2012- 22:01
 Jméno :               Pepa
Dobrý den paní Imramovská, před několika dny jste mi psala, že tento týden sečete trávu na sídlišti II (Novákovo nám. okolní ulice). Dneska je pátek a nic se nezměnilo ani Vaše stroje jsem neslyšel. Můžete mi prosím říct, kdy bude práce, Vaše práce dokončena?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/02/12 09:18 ]

Dobrý den, v pátek měli potíže s technikou, práce budou pokračovat dnes, jestli to dovolí počasí, když je tráva mokrá, nejde sekat. Musíme počkat na oschnutí. Nicméně nepůjde se sekat nikam jinam, než se dokončí tato lokalita. Sekat se bude buď odpoledne nebo zítra. Za tohohle počasí se provádí řez živých plotů. Děkuji imramovska@imramovsky.cz

odpověď


[ zaslal Pepa, 07/02/12 14:16 ]

Dobrý den paní Imramovská, děkuji za informaci ale musím se Vás zeptala, na několik informací. Pracujete s vašima lidmi v místech poseku. Nebo to řídíte, někde z kanclu? Proč se Vás ptám, protože pracovní morálka Vašich lidí je hodně nízká. Neustále posedávaj a na lavičkách a hezky si povídají :-) Nevím, ale před Vaší firmou zde pracovali dva chlapíci, počasí bylo určitě podobné jako letos a oni měli svou práci vykonanou. Tak mě prosím nepovídejte takové pohádky, že se nedá v tomto počasí sekat trávu. Prší pouze cca 2 hodiny denně a to převážně v noci. O víkendu jste dělali co? Já například pracoval................
Prosím tímto úřad aby paní Imramovské trošku domluvil, je přeci placená z veřejných peněz.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.