Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. červen - 2012- 22:34
 Jméno :               Mirek
Primátor Svoboda podepsal změny linkového vedení dle návrhu ROPIDU, a nikdo s tím nic nezmohl.................hlavně, že jsem to tu psal několikrát.


KOMENTÁŘ


[ zaslal drink, 07/01/12 21:20 ]

A co jste čekal? Taky tady bylo několikrát zmíněno, ze MC má jen poradní hlas, takže Ropid s magistrátem si to poresili po svém.

odpověď


[ zaslal Michal, 07/16/12 15:22 ]

Tak to je bezva ze jste to psal, ale neudelal jste pro to nic co? Myslite ze kdyz neco napisete na internetovem foru ze se to potom samo vyresi? Jestli podobne pracujete tak bych vas opravdu nechtel zamestnavat...
Navic v otazce vedeni MHD linek je asi tezke vyhovet kazdemu ze? Jedna pani chce primou linku do Globusu, druha do Lidove skoly, dalsi spojeni ze Kbel na snad vsechny trasy metra primo a tak dale....kdo to bude platit? Nebylo by lepsi pouzit zdravy rozum?

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.