Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. červenec - 2012- 14:17
 Jméno :               Pepa
Dobrý den paní Imramovská, děkuji za informaci ale musím se Vás zeptala, na několik informací. Pracujete s vašima lidmi v místech poseku. Nebo to řídíte, někde z kanclu? Proč se Vás ptám, protože pracovní morálka Vašich lidí je hodně nízká. Neustále posedávaj a na lavičkách a hezky si povídají :-) Nevím, ale před Vaší firmou zde pracovali dva chlapíci, počasí bylo určitě podobné jako letos a oni měli svou práci vykonanou. Tak mě prosím nepovídejte takové pohádky, že se nedá v tomto počasí sekat trávu. Prší pouze cca 2 hodiny denně a to převážně v noci. O víkendu jste dělali co? Já například pracoval................
Prosím tímto úřad aby paní Imramovské trošku domluvil, je přeci placená z veřejných peněz.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/02/12 14:49 ]

Dobrý den, ve Kbelích pracuje s lidmi mistrová, která je má na starost. Je s nimi na place každý den a pracuje s nimi, seká, stříhá živé ploty....O víkendu se pouze uklízí. Část obyvatel si napřeje být o víkendu rušena sekačkami. V místech o kterých mluvíte, máte pravdu, není posekáno, jinde zase posloucháme, že děláme práce, které předešlá firma nedělala, nevím, zda to je nebo není pravda. Jeden chválí, jiný je nespokojen. Ve Vašem případě teď oprávněně.
O posedávání na lavičkách nevím, rozhodně je to špatně a prověřím to. Přestávku mají naši lidé 11-11,30 a mimo tuhle dobu mají pracovat, vše ostatní je špatně, prověřím.

odpověď


[ zaslal Pavel, 07/02/12 15:21 ]

Tak o předhozí firmě člověk nevěděl, prostě jen viděl, že je vše posekané. Vaše lidi vidím skoro pořád. Vždy velká skupinka lidí, působících zcela neprofesionálně a jejich pracovní nasazení je od pohledu nízké.

Byly zde informace z úřadu, že smlouva bude vypovězena. Jaký je tedy stav?

odpověď


[ zaslal Pepa, 07/02/12 15:34 ]

Myslel jsem si, že tam s nimi paní Imramovská nejste. A opravdu myslím upřímně, že se spíš klábosí, než pracuje. Přestávka 11-11.30 :-) nevěřte tomu ani náhodou......jinak by byla práce hotová a já to nemusel řešit.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/02/12 16:02 ]

Prověřím, napravíme. Děkuji za info. imramovska@imramovsky.cz

odpověď


[ zaslal Občan Kbel, 07/02/12 19:55 ]

Mně by zajímnalo, co má dělat druhá půlka "sdružení" (nějaká firma Gabriel s.r.o.) které vyhrálo za 214.800,- Kč měsíčně výběrové řízení na údržbu zeleně a chodníků?

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.