Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. červenec - 2012- 19:47
 Jméno :               Mílan
Paní Imramovská,
kdy budete sekat plochu za přejezdem směrem do Satalic?Satalice mají krásně posekáno z obou stran chodníku a na kbelském území je nutno chodník hledat mezi bodláky a vysokou trávou.Mladoboleslavská v centru obce je také krásně zarostlá včetně zelených chodníků a podél plotů.
Myslím že se dvouma pytlovkama se dá těžko zvládnout celé Kbely.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/04/12 09:48 ]

Dobrý den, seká se jak to počasí dovolí, dnes to zatím nejde. Přes den není takové teplo aby to ty noční deště vysušilo. Pracovat se bude tento týden i v sobotu, tak by mělo být vše dohnané. Čtvrtek pátek pochopitelně také:)
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Mílan, 07/08/12 19:01 ]

Dobrý den,je neděle odpoledne a na zmiňovanou plochu k Satalicům nebylo sáhnuto!!!Slíbila jste že bude do neděle vše dohnáno.Hlavně nepište že to bylo kvůli dešti.Proč nestíháte udržet celé Kbely v řádném stavu.Zajímalo by mne jakou máte ve firmě tecniku mimo těch dvou pytlovek se kterémi jste po Kbelích vidět.Vypadá to,že jste si jako firma vzala moc velký díl na tuto zakázku zkrátka nestačíte.Proto taky tak nyní Kbely vypadají.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/09/12 07:46 ]

Dobrý den, dnes se začalo s Mladoboleslavskou, tak se půjde i na tuhle plochu. V neděli jako jediný den v týdnu se nepracovalo.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.