Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. červenec - 2012- 14:50
 Jméno :               Vladimír ing.Menšík
Žádám o podrobnou informaci o (snad )proponovaných změn tras autobusů MHD ve Kbelích. S kým to DP projednal a důvod změn? Současně i dle zákona o informací s vyčíslením číselných úsporů změn. O změnách jsem byl informovaná v pediorice Regionu
Děkuji za urychlené sdělení


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lukáš F., 07/08/12 09:34 ]

DP na to nemá vliv, dopravu plánuje ROPID a DP jen plní jeho objednávku. Podrobný návrh najdete na stránkách ROPIDu, dokument se jmenuje nějak jako nová síť metrolinek, pak si otevřete návrh opatření - autobusy. Stručně, bude posíleno spojení Toužimskou ul. do Letňan, bude možná posíleno i spojení na Rajskou zahradu a ČM, bude zaveden midibus do Miškovic, ale nejdůležitější kbelský autobus 185 bude prakticky rozprášen.

odpověď


[ zaslal Vladimír Bílek, 07/09/12 14:39 ]

Vážený pane inženýre,
Vaši žádost jsme zaslali organizaci ROPID, která změny od 1. září připravuje. Ta má k dispozici i finanční rozvahu. O vstřícnější úpravu změn už žádali ve společném dopise starostové Kbel, Vinoře a Satalic.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.