Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. červenec - 2012- 20:27
 Jméno :               Mílan
Paní Imramovská mám několik dotazů
-proč je ještě po několika dnech u cukrárny na Mladoboleslavské hromada smetků a trávy kterou vytvořil váš pracovník přes svátky a sobotu?Již zapáchá !
-proč není posekaná plocha u zastávky MHD u lékárny když všude okolo je posekáno?
-proč když posekáte a naděláte hromady trávy je hned ten den neodvezete?
To je takový problém zorganizovat práci aby bylo za vámi ten den čisto?Evidentně nezvládáte organizaci práce.
-Stále nechápu proč jede nejprve pytlovka a zaní teprve dosekává strunovka a trávu kterou by vzala sekačka, za strunovkou fukarem nafoukáte zpět do posekané plochy


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/11/12 08:52 ]

Dobrý den,
zapomenutou plochu jsem včera viděla, dnes ráno ji měli pokosit. Neumím vysvětlit, proč na ni zapoměli, není to o rganizací práce, pokud pošlete zaměstnance posekat Mladoboleslavskou a on jednu malou plochu vynechá, je to chyba, kterou musí obratem napravit. Pokud by se podobné chyby opakovali, občas chybujeme všichni, nemohu takového zaměstnance mít. Ale to opravdu nemá nic s organizací práce, je to chyba jedince. Všechny hromady, pokud se nedávají hned do kontejneru, podle topho kde se pracuje, se sváží druhý den ráno. Je to z toho důvodu aby se nedělala ráno hlučná práce, od 6-8hod. Do druhého dne hromada nesmrdí, není na místě ani 24hodi. Pokud zůstala něajká zapomenutá, omlouvám se, ihned napravíme.
Neznám výraz pytlovka, ve Kbelích pracují tři motorové sekačky, dva traktůrky, menší a větší a dvě strunovky. Konrétní stroj volí mistr podle plochy. Většina ploch potřebuje dosekat strunovkou a nafoukání z chodníků je po strunovce běžné. Je to efektivnější než zametání.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Martina, 07/12/12 09:46 ]

Paní Imramovská,
to je hezké že píšete, že většina ploch je potřeba dosekat strunovkou, ale to se taky třeba vůbec neděje. U nás za barákem v ul. Luštěnická bylo posekáno...super, ale že pracovníci obsekali prolézačku, ale už to okolo ní nedosekali strunovkou, takže ta zůstala zarostlá, stejně tak okolo stromů nebo že neposekali mírný svah a okolo rovinku ano. nechápu tento systém práce :(
Hezký den
Martina

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/12/12 14:19 ]

Dobrý den, tato lokalita se teď strunovkou teprve dosekává, jedna strunovka je schopna dosekávat po více strojích. Má tam toho mnohem méně.Pokud nestíhá, je to špatně:) Dneska dosekával svahu hřiště u inline dráhy, dojde i k Vám, je to vždy den dva po seči, nejdéle.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Martina, 07/12/12 14:53 ]

Paní Imramovská, nepiště raději termíny nebo se začnu smát. Vrátila jsem se po prodlouženém víkendu v pondělí a bylo posekáno bez mnou uvedených dodělávek. Dnes je čtvrtek, takže Vaše: den, dva nejdéle je trochu troufalé :)
Martina

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/13/12 10:34 ]

Mohu poprosit o přesný nedodělek? včera jsem to projížděla a bylo dosekáno, ale mohla jsem přehlídnout. Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Martina, 07/13/12 19:55 ]

pí Imramovská - včera byly nedodělky dosekány. Díky.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.