Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. červenec - 2012- 22:35
 Jméno :               Michaela Kazílková
Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat, zda skutečně není jiná možnost pro všechny traktory a všechny kombajny, než jezdit po Žacléřské ulici, takhle v půl 11 vnoci.

Ne, že bych si už nezvykla na to, že tu jak motorkáři,t ak i ostatní řidiči túrují svá auta a motorky tak, že není slyšet vlastního slova, což o to, přes den je mi to i jedno. Tedy kromě toho, když chci přejít silnici s dětmi nebo psem a čekám 5 minut, než se všichni projedou.

Třeba retardery by pomohly? co myslíte???

Ale kombajny a traktory vnoci to už je trochu moc, k čemu, že máme tu přípojku??

Předpokládám, že se tu zase vyrojí nějaké řeči o tom, že jsme se sem neměli stěhovat a bla bla.. věřte tomu, že se mi tu bydlí opravdu dobře, ale někdy si říkám, jestli se tu i přemýšlí o některých věcech, či nikoliv.

Děkuji,

Kazílková


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lukáš F., 07/10/12 23:11 ]

O ho hó, jen si přejte retardéry. Víte, jaký je to kravál, když přes to jede těžké vozidlo (jako onen traktor), nejlépe ještě s žebřiňákem v závěsu? Jestli vás to teď ruší ve spánku, tak to budete z postele nadskakovat metr dvacet. Ale kdo chce kam, ...

odpověď


[ zaslal Vin agro s.r.o., 07/11/12 18:08 ]

Dobrý den,

jsme zemědělská firma hospadařící mimo jiné také v katastrálním území Kbely. Při naší činnosti se snažíme vždy co nejvíce eliminovat dopady na obyvatele městkých částí, ve kterých hospodaříme. Právě teď probíhají žńové práce. Plodiny musíme sklízet v době jejich zralosti a za příznivých klimatických podmínek. Pokud bychom tak nečinili, ztratily by plodiny na kvalitě, tím i na hodnotě a ceně. Během žní pracují naši zaměstnanci ve velmi náročných podmínkách a to často od rána do noci. Není to proto, že bychom z toho měli radost, nebo že by nás bavili pracovat pozdě večer. Je to prostě proto, že tato práce se musí dělat v tu chvíli kdy to jde.
Omlouváme se, pokud někoho při naší činnosti rušíme. Pokud by to šlo udělat jinak, věřte, že bychom to udělali. To ale bohužel nejde.
Děkujeme za pochopení.
Vin agro s.r.o.

odpověď


[ zaslal Klára, 07/12/12 10:21 ]

Vin agro s.r.o.: Dobrý den, my také bydlíme na Žacléřské, váš noční průjezd nám nevadí. Zarachotí a zmizí, ani to nevnímáme.
To asi jen nervní lidi :-) Vadí jim tu letadla, auta, psi před Billou, všechno. Takže si z toho nic nedělejte. Přejeme úspěšné žně :-)

odpověď


[ zaslal Nováková, 07/12/12 17:58 ]

Dobrý den,
předpokládám paní Kazílková, že chleba a rohlíky běžně kupujete - jsou totiž překvapivě vyrobeny z mouky a ta z obilí.. a obilí se opět překvapivě musí nějak z pole dostat... zdá se, že jsou zde stížnosti na naprosté absurdity, což trocha tolerance? A nebo zkuste vycestovat třeba mimo Prahu a nebo mimo rebubliku a porozhlédnout se ... je spousta jiných míst, kde by za kombajny byli vděčni,... pravda, ale tady jsme v Praze.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.