Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. červenec - 2012- 09:30
 Jméno :               Mílan
Paní Imramovská,v jedné z odpovědí uvádíte,že posekanou trávu odvážíte nejpozději druhý den ráno.Plocha u Satalic je posekaná již týden ale hnijící hromádky trávy jsou tam ještě dnes.Bodláky okolo chodníku a i v posekaném trávníku asi vaši pracovníci neumějí odstranit!!!Je jasné že strunovka takový bodlák neusekne,ale co takhle dát na strunovku trojzubec,nebo si vzít nůžky.
Jsem zvědav jak to to v takovémto stavu u Satalic ještě zůstane.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/15/12 17:43 ]

Hromádky zítra ráno odvezeme, bodláky odstraní. Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Pavel II, 07/17/12 08:33 ]

Mám také jednu "milou" zkušenost. V ulici Pod Nouzovem byly kolem plotů u popelnic vysázeny sazenice břečťanu, aby na ně nebylo vidět. Kolem byly v zemi dřevěné kolíky, aby nepřišly sazenice k úhoně. Přežila snad jedna nebo dvě. Trochu škoda práce se sázením a zaléváním. Ach jo!

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/17/12 15:31 ]

Dobrý den, dnes jsem se tam byla podívat, kolíky jsem viděla, ale tohle se zkrátka stane. Vysadíme nové břečťany, okolí zamulčujeme, tím se víc oddělí od trávníku a nemělo by se to opakovat. Vysadíme je tenhle nebo příští týden.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Pavel II, 07/18/12 12:00 ]

Dobrý den, paní Imramovská. Děkuji za vzornou reakci a budu se těšit!

odpověď


[ zaslal tomáš marný, 07/19/12 16:05 ]

Ta ulice pod Nouzovem se už dlouho neozvala se svojim kňouráním,už jsem si myslel,že jste vymřeli,nebo že jste na světě spokojeni.Vidím,že ani jedno.

odpověď


[ zaslal Lenka, 07/19/12 16:49 ]

Tomáš Marný: Všimněte si, kolem Billy se kňourá víc, tam jste ještě nerejpal

odpověď


[ zaslal Eva, 07/24/12 14:11 ]

Takže celé Kbely si můžou stěžovat na kdejakou ptákovinu, ale pokud se ozve někdo z Podnouzova s regulérní stížností (a za reakci slušně poděkuje), je z toho zase aféra? Milý pane s nickem, který už dávno přestal být vtipný, přestaňte, prosím, zaplevelovat zdejší diskuze vašimi trapnými výkřiky. A přestaňte trvat na tom, že za čárkou ve větě se nedělá mezera, jen se tím zesměšňujete.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/24/12 15:46 ]

Dobrý den, dnes jsme se domluvily s MČ, že na místo nevysázíme břečťany, ale jiné popívnavky, méně náročné na vodu. Nebude to patrně tento týden, ale budou:)
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.