Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. červenec - 2012- 20:16
 Jméno :               Milan
Paní Imramovská,v minulých odpovědích tvrdíte,že trávu odvážíte druhýn den.Proč je tedy hromada shnilé trávy již týden v ulici Rokytnická,dále je tam hromada suchých větví když si lidé ořezávají zelené ostrůvky sami neboť vaše firma pouze prolétne ulici sekačkou u zdí nechají stát trávu,a na zelené ostrůvky se vykašlou.Jděte se tam podívat např.před č.p.533 je v "zeleném" ostrůvku více bodláčí a lebedy než vysazené zeleně.To nikdo z úřadu nekontroluje vaší práci?Asi ne jinak by to takto po Kbelích nevypadalo.Proč není možné začít ulici a opustit jí až když je komletně hotová?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 07/30/12 22:43 ]

Dobrý večer, Vámi uvedené místo prověřím. Nicméně se v této lokalitě mimo Husova parku neřezalo. To znamená, že větve nejsou po naší činnosti, ale odvezeme je zítra. Nemohu "odpřísáhnout", že Vámi uvedená hromada trávy není po nás, ale naši lidé říkají, že všechny hromádky sváží. Sváží je stejní lidé, kteří je dělají, tedy vědí, kde je nechávají. Platí jako s větvemi, zítra ráno ji odvezou.
Vaši připomínku o bodláčí a lebedě zítra prověřím a tento nebo příští týden napravíme. Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Katka, 07/31/12 15:10 ]

Dobrý den, paní Imramovská, chtěla jsem se zeptat, jaké jsou plány s chodníkem v Jilemnické ulici ( její konec směrem dolů po levé straně k přejezdu, od něj nahoru vpravo .-) Je po obou stranách hodně zarostlý, vyhýbáme se bodlákům, dva lidi proti sobě už pomalu neprojdou .-) Dále jsem chtěla poděkovat za super lavičky a květináče na náměstíčku mezi Pod Nouzovem a Herlíkovickou. Konečně si snad lidi uvědomí, že tam opravdu není žádné parkoviště. Copak tam bude vysázeno? Děkuji za odpověď a hezký den. Katka

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/01/12 07:43 ]

Dobrý den, tohle jsou plochy, které "objevujeme". Některé plochy podél silnic jsou naše, některé ne. Posekáme ji do konce tohohle týdne. Lavičky jsou fajn, ale není to naše zásluha, ale obce. Co tady bude vysázeno zatím nevím, zeptám se a dám vědět.
Hezký den Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Katka, 08/01/12 14:29 ]

Díky za odpověď. On ten chodník asi moc kolem posekat nepůjde, ale vy určitě něco vymyslíte. Moc díky a hezký den. K.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.