Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. srpen - 2012- 08:42
 Jméno :               ales trost
Dobry den,
V minuly dnech byla svetelna signalizace na krizovatce Mladoboleslavska a nova "spojka" na Letnany vypnuta. Provoz byl naprosto v normalu. Ale semafory si zase sviti svoji oblibenou cervenou a momentalne je opet fronta aut pred PAL.
Je opravdu tato krizovatka tak zatizena, ze svetla musi byt zapnuta????
Dekuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Michal, 08/09/12 15:32 ]

Tak k tomu bych se pridal. V podstate kazde rano je na hlavni Mladoboleslavske cervena, alespon na chvili pritom z nove ulice nejede vubec nic. Jen to zdrzuje a nic neprinasi. Vzhlem k provozu (pokud se to tak vubec da nazvat) na nove spojce by bylo nejlepsi semafory uplne vypnout dokud nebude spojka nejak rozumne vyuzivana (coz asi nebude jelikoz v podstate nikam nevede). Ty dve auta za pul hodiny co tam projedou se urcite zvladnou zaradit i bez semaforu.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.