Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. srpen - 2012- 12:58
 Jméno :               Pavel II
Dobrý den, chtěl jsem pochválit výborný nápad umístit lavičky s květináči na náměstíčko mezi ulicemi Pod Nouzovem a Herlíkovická. Škoda, že ani takle řidiče netrkne, že jsou v obytné zóně a na náměstíčku, kde se neparkuje. Věděl bych ještě asi tak o 300 metrech v této oblasti, které by chtěly osadit těmito květináči :-) Ale každopádně chválím!


KOMENTÁŘ


[ zaslal Katka, 08/01/12 14:32 ]

Dobrý den, my také moc děkujeme, je to super a těšíme se, až budou osázeny květináče. Jen tak dál a víc :-)) Díky!!!! Jak se ale zbavit těch aut, co si pletou náměstíčko s parkovištěm?

odpověď


[ zaslal Pavel II, 08/01/12 15:10 ]

Na tohle už tu byla dlouhá debata, když to s obytnou zónou začalo. Problém je "osoba blízká". Já osobně bych navrhoval začít s botičkami na auto. Dopadne to stejně, ale než k "postiženému" auto někdo z MP dojede a botičku sundá, bude to trvat dvě hodiny. A když ten dotyčný třikrát do týdne přijede kvůli tomu do práce pozdě, možná si to rozmyslí. Ale možná jsem naivní...

odpověď


[ zaslal Egon, 08/01/12 16:54 ]

Jsem 100% pro botičky nebo odtah, ted ještě aby byla pro policie. Lístečky jsou naprosto k ničemu. Když mají prachy na auta a neřeší parkovací místo na zákazu, jistě rádi zaplatí za botičku nebo odtah :-) Taky si říkám, jestli jim to není trochu blbý, parkovat kde se nesmí, evidentně arogantně není :-(

odpověď


[ zaslal Filip, 08/02/12 07:14 ]

Tak jelikož některým není blbý parkovat na Jilemnické, přímo na silnici, přímo tam, kde je zákaz předjíždění a tím pádem pak každý kdo je objíždí, také dělá přestupek, tak si myslím, že prostě blbý, neblbý, parkuje se tam, kde to mám nejblíže domů a kde to policije toleruje, tj. prakticky kdekoliv. Odtahy ani botičky zde nikdo neprovozuje, v rozporu se značkou obytná zona se parkuje ve většině ulic Kbel, pokud by někdo začal vyžadovat dodržování zákazu parkování, věřím, že časem značky obytná zóna z většiny ulic zmizí, tj. problém by se stejěn nevyřešil.

odpověď


[ zaslal Martin, 08/02/12 19:26 ]

Tak Filipe, možná to máte blíž domů zaparkovat ve výtahu a v obchoďáku přímo mezi dveřma. Když někdo nedodržuje pravidla, tak taky nemusím? Máte teda hustý názory, palec dolů :-(

odpověď


[ zaslal Ondrej, 08/05/12 00:12 ]

Tak ja nevim, parkovat mam kde, nicmene bych to nevidel tak cernobile. Sam vim, cim jsem si prosel, nez jsem v dane ulici sehnal misto k parkovani. Kazdopadne, kdyz uz teda radnice zacla byt takhle "akcni", mohla k lavickam prihodit jeste alespon odpadkovy kos. Urcite by se hodil, na celem namesticku neni jediny a treba pejskari s "hovinkama" musi chodit 300m k nejblizsimu kontejneru. A treba by se mi pak i pod okny nevalely krabicky od cigaret, obaly od nanuku a podobne... Co vy na to, zodpovedni zastupci? Zase tolik penez by to nestalo ne? :)

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.