Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. srpen - 2012- 21:33
 Jméno :               Pepa
Dobrý den paní Imramovská, Novákovo náměstí, je srpen a zatím dvakrát posečeno. Nechci provokovat ale ve smlouvě máte každý měsíc posekat, nedodržení smlouvy, nebo ne?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/03/12 08:18 ]

Dobrý den, včera se začalo sekat v okolí domů v ulici Martinická, odkud se přejíží na Sídliště II. Dneškem se to trochu zdrží, protože prší a nejde sekat, ale plynule přejdou, tedy dojdou i k Vám. Teď déšť ustál, jestli zase nezačne pršet a tráva oschne, pošlu lidi sekat. Pokud to nepůjde, vychází mi seč u Vás na první polovinu příštího týdne. Smlouva nemluví o intenzitě sečí, tu jsme si určili sami a interval se může pohybovat podle sucha, deště.... Ano trávníky jsou na seč a bude provedena příští týden.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.