Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        13. srpen - 2012- 16:28
 Jméno :               Katka
Pane Hrubčík,chtěla bych se zeptat zda když nezaměstnaní budou "vypomáhat" firmě Imramovský bude této firmě krácena o tyto práce měsíční odměna a tím MČ ušetří finanční prostředky?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Karel, 08/14/12 08:04 ]

Jen doufám, že si pan Mgr. Martin Hrubčík, MBA odpustí podobné články, jako v posledním čísle časopisu Kbelák. Rádoby bulvární nadpis, ale především zcela nesmyslné přepočítávání trestných činů na správní obvody nikoliv prostým dělením počtem, bez zohlednění jejich druhu, počtu obyvatel, počtu turistů apod. je dle mého názoru poměrně dosti amatérské. To nemá se statistikou nic společného a informační hodnota podobného článku je nulová, jen škoda potištěného papíru.

odpověď


[ zaslal Martin Hrubčík, 08/15/12 12:27 ]

Vážená paní Katko,
děkuji za dotaz i za přímé osolovení, dovolím si Váš však ve věci Vašeho dotazu odkázat na již mnou uvedená slova uveřejněná v odpovědích na příspěvky přispivatelů Katka Katkovaná ze dne 3. srpna 2012 – 10:37 a Petr ze Kbel ze dne 6. srpena 2012 – 7:58. Odpověď si jistě dovodíte a více v rámci svojí činnosti koordinace veřejné služby v MČ Praha 19 nemám co k věci uvést.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely, 197 04
Tel: 284 08 08 31
email: martin.hrubcik@kbely.mepnet.cz

odpověď


[ zaslal Martin Hrubčík, 08/15/12 12:59 ]

Vážený pane Karle,
ačkoliv nerad reaguji na komentáře, které jsou zcela mimo tématickou linii příspěvku, který mají komentovat, tak vzhledem okolnosti, že komentované téma je dle mého názoru vyčerpáno, udělám výjimku a dovolím si Vám poděkovat za Vaši z reakci na článek ve Kbeláku.
Přinejmenším pro mě je to možnost jak pomocí takové čtenářské zpětné vazby nalézat místa ve své práci, která se dají dělat lépe.
A přestože se s Vašimi výtkami ne zcela mohu ztotožnit, tak i Váš pohled je pro mě ukázkou, jak mohou určití lidé na věci nahlížet a v budoucnu se mohu pokusit svá slova lépe rozvinout, aby bylo zřejmé, že ačkoliv článek ze statistik vychází a plně je reflektuje, tak se nejedná o akademickou analytickou komparaci, která by pro periodikum jakým Kbelák je byla zřejmě ještě méně vhodným obsahem než předmětný článek.
Ale jak již jsem uvedl, to je věcí úvahy, která do budoucna bude zahrnovat Váš podnět.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely, 197 04
Tel: 284 08 08 31
email: martin.hrubcik@kbely.mepnet.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.