Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. srpen - 2012- 23:18
 Jméno :               Ladislav
Co říkáte schváleným změnám v MHD v oblasti Kbel i celé Prahy?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Pavel, 08/16/12 07:08 ]

Tak skutecne zverejnen to bude az v pondeli, takze do te doby nejaky jasny nazor nema smysl formulovat, zlepseni to nebude, ale zda a o kolik se to zhorsi ukaze az to pondeli, kdy budou jasne intervaly a navaznosti.

odpověď


[ zaslal Vladimir, 08/16/12 14:14 ]

Dobrý den, já bych chtěl jen vědět, proč nemůžou pendlovat menší busy, proč se nedostanu do Čakovic ( jen nesmyslně přes Letňany) a proč po Semilské nejezdí skoro nic a od září už vůbec nic. Chápu, že Čakovice jsou větší než Kbely, ale všimněte si dopravy, pendl k metru, i z Proseka a Vysočan jeden bus za druhým směr Čak. Jen u nás NIC..No jsem na tu dopravu děsně zvědavej :-( A ptám se: proč??? Jen proto, že všichni radní, ropidi atd. mají auta a na nás ostatní kašlou? Ach jo!

odpověď


[ zaslal Pepa, 08/16/12 15:52 ]

Zeptejte se pana Bílka, ten tady machroval................

odpověď


[ zaslal Petr, 08/20/12 13:03 ]

Pan Vladimir by mel pouzit zdravy rozum. Prece se neda cekat ze bude prima linka ze Kbel na vsechny strany. A jizda ze Kbel do Cakovic pres Letnany prece neni zadny problem? Az bude jezdit plny autobus Kbely-Cakovice tak se asi zavede, ale myslim ze by jeli tak 2 lide coz se fakt nevyplati. Musi to proste davat nejaky ekonomicky smysl.

odpověď


[ zaslal Lenka, 08/24/12 14:21 ]

Pane Petře, absolutně nesouhlasím. Existují menší busy a když jede bus 1-2 za hodinu a ještě podle plotu a jen ve špičce, bodejť by se na něj lidi naučili. A přes Letňany mne to štve, protože bus nás vykope u Globusu a pak opět na přestup dál do Čakovic, Proč chodit dveřma, když to jde oknem ne? Navíc nemám čas na takový experimenty, mám malý děti, s nimi to bude super trasa :-( Už se nemůžu dočkat .-(

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.