Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. srpen - 2012- 15:49
 Jméno :               Martin K
Dobrý den vážení spoluobčané,

nerad bych se vás jakkoli dotknul, ale myslíte při prázdninách i na něco jiného než na stížnosti na sekání trávy... Není to trochu malicherné??? Proč se třeba neradujete z hezkých věcí, něco nepochválíte a nejste pozitivně naladěni? Buďme rádi za to, že se nám zde žije tak krásně a nekažme si to drobnostmi.

Měl bych malý návrh - co sem každý den raději napsat něco, co se nám líbí a někoho pochválit. Nebylo by hned veseleji...??? :)


KOMENTÁŘ


[ zaslal KarasJosef, 08/25/12 00:57 ]

Martin K: tak něco pochvalte a nepište příspěvek 3x. Těším se na Váš jediný, pochvalný. Tak do toho. Nám se ve Kbelích líbí, až na dopravní obslužnost. Jinak super, chvála. Stačí?

odpověď


[ zaslal Kamil Podlaha, 08/25/12 12:32 ]

Dobrý den,
občas zabrousím na Návštěvní knihu UMČ Kbely. Nejsem sice "obyvatel" Kbel, přesto zde trávím velkou část svého osobního volna při vedení přístavu vodních skautů. Jsem přesvědčen, že ve Vaší MČ se konají zajímavé akce, máte zde velice pěkný park. Hodně často se zde napadá firma na úklid trávníků, uvazování pejsků u Billy, chování maminek, atd. Jak jsem již psal z kraje, nikdy jsem si nevšiml hrubých nedostatků. Park je vždy pečlivě uklizen, po ulicích vídám zaměstnance sbírat odpadky. S pejsky u Billy to také není nijak hrozné. Doporučoval bych navštívit jiné MČ a porovnat.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.