Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. srpen - 2012- 09:39
 Jméno :               Petr ze Kbel
Pro pí. Imramovskou:
- Svijanská od Divišové k Semilské - stále zaroslá,
- Divišova také (zarostlá zámková dlažba),
- Kramlova - očištěna pouze část (po Divišovu)
- v Divišové na rohu se Semilskou je již týden kupka trávy.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Hana Jünglingová, 08/30/12 11:29 ]

Prosím, na Nouzovském náměstí odklidit hromadu křoví po posekání. Děkuji.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/30/12 13:48 ]

Dobrý den, hromady odvezeme dneska-zítra. Šintuje se na druhé straně Kbel, včetně komunikací, které nejsou naše, ale pokud uděláme chodník, bude vypadat stále špatně, pokud komunikace je zarostlá. Lokalita kterou uvádíte, se začne dělat v druhé polovině příštího týdne a neodejde se z ní, dokud nebude dokončena. Předpokládám, že se tam bude pracovat i celý následující týden.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Petr ze Kbel, 08/30/12 15:08 ]

Děkuji za odpověď, jen nechápu proč několik dní zpárky tvrdíte, že je hotovo nebo že se bdue dělat tento týden, pak uděláte třetinu a nyní píšete něco jiného. Opravdu děkuji, obrázek jsem si již udělal a nezbývá nic jiného než rezignovat nebo navštívit shromáždění MÚ a dotazovat se odpovědných za řízení obce a uzavírání smluv za obec.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/30/12 16:13 ]

Dobrý den, prošla jsem si Vaše dotazy a mé odpovědi. Pokud byla dotazovaná práce hotová, odpověděla jsem tak. Nenašla jsem tam, že jsem Vám slíbila tento týden, ale mohu se mýlit, každopádně opakovaně jsem Vás žádala o trpělivost a uváděla jsem konkrétní důvody. Včera se odstrańovali v ulici Úlibická z chodníku a keřových skupin bezinky a jiné nálety o průměru na pařezu 5-7cm. To opravdu nenarostlo za čtyři měsíce našeho působení. V ulici Dětenická a Krnská se odstraňoval plevel z komunikací ve třech lidech celkem 18hodin, tyto práce nejsou v pasportech, těžko se tedy plánují, ale je třeba je udělat. Pak ale není divu, že to zkrátka trvá dlouho. Podle slov tamních obyvatel se tyto práce v minulosti neprováděli, to posoudit neumím a nechci, každopádně zarostlé to bylo pěkně. Ano některé naše chodníky zarůstají také, ale proto žádám o trpělivost první sezónu, než se vše dá do pořádku a "vyladí". Nelítáme na práci z jedné strany na druhou, ale snažíme se připomínkám vyhovět. Co bylo v této části obce je hotovo nebo se provádí. Proto jsem uvedla konkrétní termín na Vámi dotazovanou lokalitu, dodržíme ho. Váš názor Vám nevymlouvám, jen Vás opakovaně žádám o trpělivost.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal Petr ze Kbel, 08/30/12 21:44 ]

24. srpna 2012 a 7. srpna 2012 (Váš jmenovec - pravděpodobně příbuzný stejného jména). Budu radši když bude hotovo než bych si tu s Vámi dopisoval, zda to je v pasportu nebo pršelo apod. Poslední poznámku - napsali jste, že Svijanská je hotová, proč je tedy jenom část, stejné je to v Kramlové.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 08/31/12 06:35 ]

Dobrý den, ani já se nechci dohadovat, jen Vás opakovaně žádám o trpělivost. Než se vše vyladí chvilku trvá, opravdu nejde vše a všude najednou. Cokoli Vám naspíši zní jako výmluva. Když projdete Kbely, vidíte, že kde uděláme a napíši je hotovo načisto. Skutečně se pereme i s nedodělky z minulých let. Při tom nám pochopitelně vznikají naše. V druhé polovině příštího týdne se ve vámi uvedené oblasti začne a zůstane do dokončení. Dejte nám trochu času, uvidíte, že to bude během této sezóny v pořádku.
Děkuji Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.