Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        31. srpen - 2012- 07:45
 Jméno :               Lucie
Dobrý den,

svůj dotaz směřuji na zástupce MŠ Albrechtická. Byly vypsány termíny třídních schůzek, ale jsou pouze pro čtyři třídy, nových tříd je pět... Zároveň se chci zeptat, jak názvy tříd korespondují s čísly, kterými jsou aktuálně třídy označeny. Můžete nám, prosím, ještě doplnit tyto chybějící informace? Moc děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Š. Kyralová, 08/31/12 09:28 ]

Dobrý den,

termíny schůzek se dozvíte v pondělí při nástupu do MŠ. A názvy tříd jsou takto: 1.třída Medvíďata, 2.třída Kuřátka, 3.třída Včeličky, 4.třída Žirafky a 5.třída Berušky.

odpověď


[ zaslal Lucie, 08/31/12 09:58 ]

Paní Kyralová,

děkuji za odpověď. Na termíny schůzek jsem reagovala proto, že včera byly zveřejněny termíny schůzek výše uvedených tříd, ovšem Kuřátka chybí. Můžete, prosím, tento termín doplnit, když už ostatní jsou známy? Děkuji

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.