Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. září - 2012- 20:39
 Jméno :               Karel
Paní Imramovská již bylo několik dotazů,kdy ostřiháte keře v ulici Rokytnická ale zatím vesele zarůstá dál.Někteří lidé se na to již nemohou dívat a upravují zeleň za vaši firmu sami.Doufám,že alespoň odvezete ořezané větve když už za vás udělali práci.
Také by mne zajímalo jako paní Krist. kdy budete sekat Hůlkovu 301 a 302.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Markéta Imramovská, 09/02/12 13:28 ]

Dobrý den, jistě jste si všiml, že se celý minulý týden pracovalo v Úlibické, Krnské, Valdické, Drahotické.......Sojovická a Rokytnická jsou v této oblasti poslední, které chybí /před tratí/. Jak jsem již v minulosti psala, termín na řez keřů je v předjaří, březen duben. Netuším, proč nebyly Kbely ořezány kdy měly. My začali pracovat v květnu, není tedy divu, že než doženete celou obec, trvá to.
Markéta Imramovská

odpověď


[ zaslal karel, 09/03/12 07:57 ]

Paní Imramovská,
když už nebudete ořezávat keře předpokládal bych když sekáte trávu tak vyplejete zatravňováky.Plevel je místy větší než keře.

odpověď


[ zaslal Markéta Imramovská, 09/03/12 09:45 ]

Dobrý den, nikdy jsem neřekla, že nebudem ořezávat keře. Jen říkám, že už to mělo být před naším nástupem, protože to nebylo hotové, trvá, než se to po celé obci dožene. Prosím nechte nás v klidu pracovat a dělejme závěry po sezóně. Pochopitelně podněty a připomínky jsou dobré a za ně děkuji.
Markéta Imramovská

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.