Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. září - 2012- 09:02
 Jméno :               Bílek Vladimír
Pro paní Danu a další tazatele na změny MHD
Proti původnímu návrhu na základě jednání proběhla korekce linky 185ve prospěch obyvatel Kbel.
Co se týče dalších spojení,probíhají jednání ohledně zřízení midilinky jako přímého spojení do Čakovic a na vlakovou linku S3.
Sledujeme využití dalších linek a podle toho budeme dále s organizací ROPID jednat.ROPID by měl na podzim 2012 provést plošný průzkum,aby se zjistilo,jak se nový system linek osvědčil.Nový system je v provozu teprve několik dnů,je nutné počkat určitou dobu,než si lidé najdou svoje spoje.V těchto dnech ještě ROPID na žádné stížnosti reflektovat nebude.
Možnost ukončení linky 201 v zastávce Kbely jsme zvažovali,ale autobus by se musel někde otočit a musel by mít alespoň jeden odstav,což žádná zastávka mimo zast.Bakovská nesplňuje.
Je nutné si uvědomit,že hl.město Praha přistoupila na tuto rozsáhlou reorganizaci MHD z důvodu úspor finančních prostředků.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mirek, 09/06/12 17:47 ]

Ne ne pane Bílek, tato varianta, která je dnes na lince 185 aplikována je pouze původní návrh. S ROPIDEM nikdo nehne....a to mi věřtě, vím kdo tam pracuje ale z důvodu toho, že mám "návštěvní knihu a Prahu 19 rád, nebudu se dále vyjadřovat. Hezký den

odpověď


[ zaslal Matěj Sobota, 09/07/12 18:33 ]

V původním oficiálním návrhu měla jezdit 185 na Palmovku pouze polovina spojů ve špičkách, nakonec tam jezdí všechny spoje ve špičkách. A kdyby bylo vše podle Ropidu tak tam neměla jezdit vůbec.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.