Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. září - 2012- 22:02
 Jméno :               Igor
Dobrý den,

vracím se k jednomu evergreenu: chtěl bych se zeptat pana Hrubčíka, do jehož kompetencí spadá činnost MP P19, jakým způsobem jsou trestání řidiči porušující zákaz parkování v areálu Pod Nouzovem, tj. v ulicích Herlíkovická a Pod Nouzovem.
Jsou jim dávány neustále smajlíci, resp. mračíci, anebo jde o skutečné pokutování? Jaká je procentuelní úspěšnost výběru případných pokut (tj. zda to má smysl, anebo je to jen symbolické upozornění)? A jak je zacházeno s notorickými přestupkáři ("3x a dost", "100x a dost" a nebo pokaždé jen domluva?
Já zatím pro každou návštěvu uvolňuji svoje místo a přeparkovávám do jiných ulic, ale nevím, zda to není zbytečné, když vidím ostatní.

Předem děkuji a zdravím
IK


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ivan, 09/11/12 11:48 ]

Dobrý den. Myslel jsem, že MP řídí ředitel a ten je podřízen jen primátorovi. Okres MP Kbely patří pod MP Praha 9, ta má opět svého ředitele, který je podřízeným ředitele MP. Bezpečnostní ředitel podle mne s MP ani PČR nemá dle legislativy vůbec nic společného a těžko tak může za nějaké její kroky být odpovědný, když nemá pravomoce cokoliv ovlivnit. Bezpečnostní ředitel je termín, který se používá především v souvislosti se zákonem o ochraně utajovaných informací a tím pádem jde spíše o nakládání s informacemi a rozhodně nikoliv o policejní funkci.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.