Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        5. říjen - 2012- 18:07
 Jméno :               Tomáš Vítek
Dobrý den,rád bych se přidal ke spoluobčanům,kteří nejsou spokojeni s firmou na úpravu zeleně.
Zelené plochy po posekání,vypadají mnohem hůř,než kdyby byly zarostlé.Posekaná tráva buď tleje na hromadách,nebo je sekačkou rozježděná po zámkové dlažbě.
Rád bych se zeptal,zda někdo z úřadu má na starost kontrolu těchto prací a zda je s tím spokojen.
Děkuji Tomáš Vítek


KOMENTÁŘ


[ zaslal IK, 10/06/12 22:18 ]

No já jsem naprosto rozladěn. Včera jsem běhal se šuplérou a měřil délku trávy. Měla neuvěřitelných 5 mm. Přitom z kodexu slušnosti jsou 4 mm. Takovou firmu bych okamžitě vyhodil!!! Na stranické sch§zi jsme si odhlasovali jako minimum 3,9 mm. Já jsem zůstal jako Kůl v plotě s požadavkem na 3,8 mm.... S takovýmto přístumem přestavbu nezvládneme!!!! Soudruzi, zamsleme se!!!

A teď vážně - Fa. Imramovský se celkem snaží. Nikdy se nebude líbit všem, ale pokud Kbely nebudou vypadaj ko zavážka, já bud spokojen. Samozřejmě js o nadsázku. Ale upřímně - každý víkend vidím, jak tu ve Kbelích někdo pobíhá. Pokud někomu přijde nepřiměřená délka trávy zrovna ten den, ej to tím že bylo posekáno, ulizeno, zameteno. Nikdo není dokonalý, ani Fa. Imramovský, ani Fa. Prinsit. Ale Kbely podle mě za poslední roky zaznamenaly posun vpřed jako málo která č v Praze. Díky za to.

IK

odpověď


[ zaslal Hana Jünglingová, 10/09/12 11:31 ]

Dobrý den, i my jsme ze začátku patřili mezi ty, kteří nebyli úplně spokojeni s úpravou zeleně. Ale musím svůj názor poopravit, naše lokalita Nouzovského náměstí a přilehlého okolí byla upravována - sekána, zastříhané keře, vše zameteno, uklizeno) jen za léto několikrát (což v minulých letech bylo max. 1x za půl roku a ještě po urgencích). Tímto bych chtěla poděkovat.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.